✅ Snelle Registratie

Instasino Account Aanmaken

Registreer in minder dan 2 minuten en claim je welkomstbonus van 100% tot €300 + 100 Gratis Spins direct na aanmelding.

Registratiemethoden bij Instasino

📧
E-mail Registratie
Registreer met uw e-mailadres en kies een wachtwoord. Verificeer uw e-mail en begin direct met spelen. Meest gebruikte methode.
🔵
Google Account
Meld u snel aan met uw bestaand Google-account. Geen apart wachtwoord nodig. Veilig en in één klik.
📱
Telefoonnummer
Registreer met uw mobiel nummer via SMS-verificatie. Snel en eenvoudig voor mobiele gebruikers.
💳
Via Betaling
Registreer direct via een betaallink. Storting en account aanmaken in één stap. Ideaal voor snelle starters.

Hoe Registreer Je bij Instasino?

1️⃣
Klik op Registreren
Klik op de groene knop en open het registratieformulier
2️⃣
Vul Gegevens In
Naam, e-mail, wachtwoord en geboortedatum
3️⃣
Verifieer E-mail
Klik op de verificatielink in uw e-mail
4️⃣
Stort & Claim Bonus
Minimaal €20 storten en bonus wordt automatisch bijgeschreven

Instasino op een Rij

CasinonaamInstasino
Gelanceerd2024
OperatorFreesoul Holding Ltd / Fortuna Games N.V.
LicentieCuraçao Gaming Control Board / Anjouan
Welkomstbonus100% tot €300 + 100 FS
Min. storting€20
StortingsmethodenVisa, Mastercard, Revolut, N26, Crypto
UitbetalingstijdTot 24 uur
KlantenserviceLive Chat, E-mail
Aantal spellen3.000+
SpelprovidersPragmatic, Evolution, Hacksaw, Relax, Push, Spribe
Mobiele appiOS & Android
ValutaEUR, USD, CAD
Verificatietijd1–3 werkdagen
Max. uitbetaling/maand€10.000

Bonus bij Registratie

100% Welkomstbonus
Tot €300 + 100 Gratis Spins
Op je eerste storting van minimaal €20 bij Instasino
✅ Registreer Nu & Claim Bonus

Voordelen na Registratie bij Instasino

🎰
3.000+ Casinospellen
Toegang tot alle slots, live casino, crash games en instant win spellen van topspelproviders.
⚽
Live Sportweddenschappen
Gok op honderden sportevenementen per dag, inclusief voetbal, tennis, basketbal en meer.
🎁
Doorlopende Bonussen
Cashback, reload bonussen, toernooiprijzen en VIP-voordelen voor loyale spelers.
📱
Mobiele App
Volledig mobiele ervaring via de Instasino app op iOS en Android.
💸
Snelle Uitbetalingen
Uitbetalingen binnen 24 uur via bankoverschrijving of crypto.
🔐
Veilig Account
SSL-beveiliging, tweefactorauthenticatie en biometrisch inloggen voor maximale veiligheid.

Instasino Registratie: Wat Je Moet Weten

Registreren bij Instasino is snel en eenvoudig. Het volledige registratieproces duurt gemiddeld minder dan 2 minuten. Na registratie en een minimale storting van €20 word je direct beloond met de welkomstbonus van 100% tot €300 plus 100 gratis spins.

Stap-voor-Stap Registratiegids

Het registratieproces bij Instasino bestaat uit vier eenvoudige stappen: klik op de Registreren-knop, vul je persoonlijke gegevens in, verifieer je e-mailadres en doe een eerste storting om de bonus te activeren. Elke stap wordt begeleid door duidelijke instructies op het platform.

Vereiste Informatie

Om een account aan te maken bij Instasino heb je de volgende informatie nodig: voornaam en achternaam, een geldig e-mailadres, geboortedatum (je moet 18 jaar of ouder zijn), een wachtwoord en je valutakeuze (EUR, USD of CAD). Adresgegevens worden doorgaans gevraagd bij verificatie voor uitbetalingen.

Verificatieproces (KYC)

Na registratie is een verificatieproces vereist voordat uitbetalingen kunnen worden verwerkt. Dit Know Your Customer (KYC) proces vereist een kopie van een geldig identiteitsbewijs (paspoort, rijbewijs of nationale ID-kaart) en een bewijs van adres. De verificatie duurt doorgaans 1 tot 3 werkdagen.

Verantwoord Gokken bij Instasino

Instasino neemt verantwoord gokken serieus. Spelers kunnen limieten instellen op stortingen, verliezen en speeltijd. Zelfuitsluiting is ook beschikbaar voor spelers die een pauze nodig hebben. Ga naar de accountinstellingen voor deze functies. Bij problemen kun je ook contact opnemen met organisaties zoals GamCare of Gamblers Anonymous voor ondersteuning.

Aastik Rathore — Senior Media Buyer & iGaming Expert
Aastik Rathore
Senior Media Buyer & iGaming Expert

Specialist in conversie-optimalisatie en gebruikersregistratiestromen voor de iGaming sector.

Veelgestelde Vragen over Instasino Registratie

Hoe oud moet ik zijn om te registreren?+
Je moet minimaal 18 jaar oud zijn om een account aan te maken bij Instasino. Het casino verifieert de leeftijd van alle spelers tijdens het verificatieproces.
Welke documenten heb ik nodig voor verificatie?+
Voor verificatie heb je een geldig identiteitsbewijs (paspoort, rijbewijs of ID-kaart), een bewijs van adres (bankafschrift of nutsbedrijfrekening) en soms een betalingsbewijs nodig.
Hoe lang duurt de registratie bij Instasino?+
Het aanmaken van een account duurt minder dan 2 minuten. Volledige verificatie van de identiteit kan 1 tot 3 werkdagen duren, afhankelijk van de ingediende documenten.
Kan ik gratis spelen zonder storting?+
Instasino biedt geen no-deposit bonus aan. Wel kun je bij sommige slots een democomponent zonder storting proberen. Voor de welkomstbonus is een minimale storting van €20 vereist.
🎁 Claim je welkomstbonus: 100% tot €300 + 100 Gratis Spins
Bonus claimen